ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ

«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ»

Діє на підставі Закону України "Про організації роботодавців та їх асоціації"

Захист законних інтересів роботодавців

ПІБ
Телефон
Ваше питання
з днем незалежності україни!
Пишаймося славною історією України, сучасними досягненнями та віримо у велике майбутнє нашої держави!
ПІД ПРАПОРОМ
ОР "ООАРПУ"
діло взамін слів

Організація Роботодавців "Одеська обласна Асоціація роботодавців Півдня України" - одна з найвпливовіших громадських організацій Одеської області, яка об'єднує безліч підприємств, компаній і підприємців різних галузей економіки і форм власності.


Під прапором ОР "ООАРПУ" зібралися представники середнього і малого бізнесу провідних галузей промисловості, сільського господарства і сфери послуг Одеси і Одеської області.


Учасники ОР "ООАРПУ" становить рушійну силу економіки Одеської області, адже саме вони формують діловий вигляд регіону.


Створена в 2003 році, сьогодні Асоціація роботодавців Півдня України має ряд представництв в ключових центрах суспільно-економічного життя Одеської області, є засновником і тісно взаємодіє з Українським Союзом промисловців і підприємців, Об'єднанням організацій роботодавців України, є членом Координаційної Ради при Кабінеті Міністрів України.

ЦІЛІ ТА ЗАДАЧІ АСОЦІАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

діло взамін слів

МЕТА - об'єднати підприємців Одеської області


Створити кластери господарської діяльності та області інтересів і проблем


ЗАВДАННЯ - налагодити правові відносини і діалог між бізнесам і владою


- створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, а також збільшити можливості для молоді і жінок щодо створення та впровадження підприємницької діяльності


- збільшення інвестиційної привабливості регіону, пошук, залучення і впровадження сучасних технологій і методик через розвиток; сприяння впровадженню ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку громадян Одеси шляхом підвищення їх спроможності в сфері демократизації управління і місцевого економічного розвитку МСБ


- підтримка процесів децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому та регіональному рівнях, участь в створенні і реалізації стратегій соціально-економічного розвитку МСБ;


- залучення громадськості до процесу розробки і прийняття рішень на місцевому рівні в процесі розвитку і популяризації МСБ; сприяння організаціям громадянського суспільства, ініціативним групам. місцевим органам влади, недержавним організаціям, підприємницьким структурам і жителям регіону в реалізації їхніх ініціатив, які спрямовані на підвищення стандартів життя і рішення місцевих проблем.МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

діло взамін слів

Представництво та захист законних інтересів роботодавців, підприємців, всіх форм власності. Сприяння позитивних відносин з іншими сторонами соціального партнерства, сприяння інтеграції та взаєморозуміння роботодавців і підприємців.

ПІДТРИМКА ВАШОГО БІЗНЕСУ

діло взамін слів

З підтримкою Організації роботодавців Півдня України ви отримаєте:

- правову підтримку і захист економічних, професійних і соціальних інтересів підприємців

- консультаційно-юрідічечкую і інформаційну допомогу, консультації та аудиторське обслуговування, централізоване забезпечення усією необхідною інфорціей з коментарями по заканодательству України, СНД, Ради Європи та Європейського союзу


- навчання та підвищення кваліфікації, професіоналізму підприємців

- проведення конгресів, конференцій, майстер-класів, семінарів, симпозіумів, ділових зустрічей

- консультацій з правових питань, бухгалтерського обліку, оподаткування, звітності

- сприяння інвестування, виробництва, промислової кооперації, розвиток торговельної діяльності

- встановлення прямих зв'язків між фірмами і малими підприємствами, діловими колами України та іноземних держав через партнерів по всьому світу.

ДІЛО ВЗАМІН СЛІВ

ОР "ООАРП

Організація роботодавців Півдня України бере безпосередню участь у підготовці змін до ПКУ, пов'язаних з мінімізацією оподаткування фізичних осіб-підприємців.

Ми добиваємося скасування в судовому порядку нормативно-правових актів, спрямованих проти економіко-правових основ демократичного суспільства і гальмують розвиток малого і середнього підприємництва.

Ми проводимо кампанію проти незаконних рейдів правоохоронних органів і "фіктивних" податкових інспекторів на території ринків, торговельних об'єктів, виробництв, роботодавців створюють робочі місця в Одесі і області.


Консультуємо роботодавців і підприємців про правові аспекти взаємодії з перевіряючими органами, представниками місцевих органів влади, подання до судових інстанціях.

ЛІДЕР

БОРЩЕНКО

ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

chernomorochkafc@ukr.net
+38 067 422 74 46
+38 050 490 09 82

У 2003 році головою Організації роботодавців "Одеська обласна Асоціація роботодавців Півдня України" обрано Борщенко Юрій Миколайович.

За минулий час його лідерство підтверджено довірою численних представників малого та середнього підприємництва Одеської області.

На посаді лідера ООАРЮУ Юрій Борщенко став ініціатором широкого громадського обговорення проблем впровадження Податкового кодексу, внесення змін в ключові питання оподаткування малого і середнього бізнесу, розвитку ефективного діалогу між владою і бізнесом, налагодження постійних контактів ООАРЮУ з національними і міжнародними організаціями і об'єднаннями роботодавців.

Made on
Tilda